Asya Rent a Car Marmaris: Bizim hakkımızda

Asya Rent a Car Misyonumuz

Marmariste 2013 yılında faaliyete başladık, iki araçla başlayan işimizi her geçen sene üstüne bir veya iki araç ekleyerek bugünlere kadar geldik. Üstün kalitede hizmet vermeye odaklandık. Kiraya verdiğimiz her Otomobilin periodik bakımları sadece yetkili bayilerde yapılmaktadır. Rent a Car şirketlerinin yasaya göre zorunlu Rent Kaskosu yaptırmakla mükelleftirler. Bizim Otomobillerin Rent kaskosu zamaninda ve eksiksiz olarak yapılır ve yapılmıştır.


Asya Rent a Car Vizyonumuz

Her zaman kalite ve müşteri memmnuniyetini ön planda tutarak yolumuza sizinle davam etmek. Araç filomuzu her iki yılda bir degiştirerek sizlere güvenli ve en yenisini sunmak. Her yıl araç filomuza yeni araçlar katarak sağlam bir büyümeyi benimseyen. Yıllık kurumsal kiralamada müşterilerimizi arttırmak, şirket politikamızın hedefleridir.


Asya Rent a Car Müşteri memnuniyeti

Faaliyetlerimizi çalışanlarımıza, müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve topluma karşı etik, dürüst, şeffaf, doğru ve yasaların benimsediği değerler doğrultusunda planlıyor ve uyguluyoruz. Müşterilerimizi tatmin etmenin öncelikli görevimiz olduğu bilinci ile onların beklentilerini doğru anlamak için özen gösteririz. Bu davranış biçimi, en iyi ürün ve hizmeti sunduğumuz müşterilerimizin de kendilerini değerli hissedecekleri ve bizimle uzun vadeli bir ilişki kurmak isteyecekleri pozitif bir ortamın oluşmasını sağlamayı temel bir değer olarak benimsiyoruz.


Ana sayfa